Mieszkania Victoria i okolica

 

Inwestycja Victoria to nowy punkt na mapie Włoszczowy. W sąsiedztwie znajdują się najistotniejsze dla rodzin instytucje, m.in.: szkoła, przedszkole, supermarkety, przychodnia zdrowia, basen oraz inne placówki handlowe. Istotnym jest także fakt, że tereny pobliskie objęte są planem rewitalizacji. W niedalekiej przyszłości pojawi się tutaj siłownia „pod chmurką” oraz plac zabaw.

Victoria to wygoda małomiasteczkowego życia i wielkomiejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki.

VICTORIA to wymarzone miejsce dla osób, które chcą mieszkać nowocześnie w spokojnej okolicy. Kameralna zabudowa o bardzo przyjaznym charakterze to coś czego potrzebujesz. Bliskie położenie terenów rekreacyjnych stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników zarówno spokojnego jak i aktywnego wypoczynku. Usiądź wygodnie na tarasie rozkoszując się cichym porankiem i aromatyczną kawą. Tutaj to po prostu możliwe – kameralna zabudowa powoduje, że czujesz się jakbyś mieszkał na odległych terenach podmiejskich. To miejsce skrojone na miarę Twoich potrzeb więc nie zwlekaj i wybierz swoje mieszkanie VICTORIA już dzisiaj!

Bardzo dużo uwagi poświęciliśmy częściom wspólnym, ponieważ wiemy że to one tworzą styl budynku i budują poczucie wspólnoty mieszkańców. Naszą filozofią jest tworzenie miejsc, w których chce się przebywać dlatego klatki schodowe, wysmakowane korytarze i plac zabaw ucieszą mieszkańców zachęcając do wspólnych aktywności.

Z uwagi na sąsiedztwo licznych terenów zielonych daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, zarówno dla ceniących aktywność fizyczną, jak i spokojny relaks na łonie natury.