Inwestycja VICTORIA obejmuje dwa czterokondygnacyjne budynki. Łącznie będą to 32 mieszkania o powierzchni od 45 do 60 m2. W jednym z budynków będzie garaż podziemny, dla pozostałych mieszkańców oraz gości przewidziano obszerny parking. W części podziemnej znajdować się będą również komórki lokatorskie.

Nowoczesna Architektura ♦ Przyjazny Design ♦ Przytulne Wnętrza

Inwestycja Victoria to mariaż tradycji w budowaniu w oparciu o trwałe technologie z nowoczesnymi rozwiązaniami, niepowtarzalnym stylem, sielskim otoczeniem, przyjaznym sąsiedztwem oraz w pozytywnym tego słowa znaczeniu prestiżem.

32 mieszkania w 2 nowoczesnych budynkach

Lokale o metrażu od 45 – 60m2

Budynki ogrodzone i zamknięte

Inwestycja będzie oddana w II kwartale 2021r.

Inwestycja Victoria

Szczególną uwagę zwracać będą detale architektoniczne, najwyższej jakości materiały, przestronne i atrakcyjnie wykończone klatki schodowe i wreszcie bardzo nowoczesne windy, których designu nie powstydziłby się żaden z najlepszych apartamentowców czy też hoteli w Polsce.


  • Mieszkania na piętrze z własnym obszernym balkonem.
  • Mieszkania na parterze z tarasem i własnym ogródkiem.

Inwestycja Victoria

Inwestycja będzie oddana do użytkowania w II kwartale 2021 roku. Victoria to inwestycja na miarę XXI w. charakteryzująca się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Zaprojektowana została w taki sposób, aby przyszłym mieszkańcom zapewnić pełną prywatność, jednocześnie nie zakłócając estetyki otoczenia. Na etapie tworzenia projektu przyświecały nam dwa cele: komfort i wygoda.